Zakup auta powinien być rozsądną i przemyślaną decyzją, ponieważ z reguły stanowi wydatek rzędu kilku lub nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli znalazłeś auto, które spełnia twoje wymagania, lecz nie masz wystarczającej ilości gotówki na jego zakup, nie musisz się ograniczać.

Dzięki Pożyczka Plus możesz otrzymać pożyczkę bez ukrytych kosztów bez wychodzenia z domu. Pożyczki przez Internet wyróżniają się minimum formalności, które musisz spełnić, aby otrzymać dodatkową gotówkę.

Pożyczka na auta – to musisz wiedzieć

Dzięki wygodnemu kalkulatorowi pożyczki na stronie internetowej, możesz w prosty sposób dokonać wyboru kwoty pożyczki oraz terminu jej spłaty, który wynosi maksymalnie 45 dni, choć równie dobrze może zostać przez ciebie spłacony już po 15 dniach. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie możesz poznać wszystkie koszty związane z pożyczką, co umożliwi podjęcie racjonalnej decyzji.

Pamiętaj, że Pożyczka Plus to sprawdzony i zaufany pożyczkodawca, który dba o dobro swoich klientów, udzielając pożyczek gotówkowych tylko wtedy, kiedy będziesz w stanie je spłacić i nie spowodują problemów finansowych. Od pożyczki dzielą cię zaledwie trzy kroki.

Jak złożyć wniosek pożyczkę na zakup auta?

Wybierając pożyczkę na zakup samochodu, wystarczy wybrać kwotę pożyczki, dokonać szybkiej rejestracji na stronie internetowej, złożyć wniosek i po kilku chwilach cieszyć się z dodatkowych pieniędzy na swoim koncie. Rejestracja jest prosta, intuicyjna i nie wymaga podawania niepotrzebnych danych osobowych.

Po ukończeniu procesu rejestracji wystarczy przelać ze swojego rachunku bankowego na wskazany przez Pożyczka Plus rachunek opłatę rejestracyjną w kwocie 0,01 zł. Po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej niezwłocznie otrzymasz SMS oraz mail z hasłem tymczasowym, dzięki któremu zalogujesz się na stronie pozyczkaplus.pl i złożysz wniosek o pożyczkę na zakup auta.

Pożyczka na kupno samochodu

Po złożeniu i pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę zostanie dokonany przelew na wskazane przez Ciebie konto. Jego szybkość jest zależna od tego, czy przelew dokonywany jest w ramach jednego banku, czy transfer dokonywany jest przelewem międzybankowym.

Jeśli jesteś stałym klientem pozyczkaplus.pl, możesz liczyć na pożyczkę w wysokości do maksymalnie 8000 zł. Lojalni klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, dzięki którym wzięcie pożyczki na zakup wymarzonego auta nie będzie dla ciebie wymagającym wyzwaniem. Nowi klienci mogą liczyć na maksymalnie 2000 zł w przypadku pierwszej pożyczki.

Zobacz również: Jak działa chwilówka na samochód?